Kepezspor´un Yanındayız

Kepezspor´un Yanındayız

İYİ Parti Kepez Belediye Başkan adayı Gökhan Bayram, Kepezspor ve Çardakspor arasında düzenlenen müsabakaya katılarak başarı dileyip, futbolculara baklava, kulüp başkanlarına ise çiçek takdim etti.

Önceki gün Kepez futbol sahasında Kepezspor ? Çardakspor arasında düzenlenen maça katılan İYİ Parti Belediye Başkan adayı Gökhan Bayram, Kepezspor´u desteklemek amacıyla kitlesel bir katılım sağladı. Beraberlikle sonuçlanan maçın ardından Başkan Adayı Gökhan Bayram tarafından Kepezspor kulübü futbolcularına baklava, kulüp kaptanına çiçek takdim edildi. Bayram, kulüp başkanı Adnan Köse´ye de emeklerinden dolayı şükranlarını sundu. Çardakspor Kulübünün futbolcularını da maç sonrasında soyunma odasında ziyaret eden Bayram, aynı şekilde futbolculara baklava ve kulüp başkanı Gürcan Güney´e bir buket çiçek takdim etti.

 

KEPEZSPOR İÇİN 3İ FORMÜLÜ

İYİ Parti Kepez Belediye Başkan Adayı Gökhan Bayram, belediye başkanı olması durumunda ?3İ FORMÜLÜ? ile Kepezspora destek olacaklarını belirtti. Bayram, açıklamasında ?İnsan-İmkan-İstihdam şeklinde 3İ formülü sunuyorum. Başkan olmam durumunda Kepezspor´a İnsan desteği sunacağım. Maçlarının kalabalık ve katılımlı geçmesini sağlayacağım. Öte yandan İmkan desteği vereceğim. Fiziki ve teknik olanaklarını artırmanın peşine düşeceğim. Üçüncü İ ise İktisadi destektir. Maddi açıdan daha ferahlamış bir kulüp ve oyuncuları şüphesiz daha güçlü olacaktır.? dedi.