İNTERNET GAZETECİLERİNDEN ÇTSO'YA ZİYARET

İNTERNET GAZETECİLERİNDEN ÇTSO

Çanakkale’de yeni kurulmuş olan Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu’nu ziyaret etti.

Çanakkale’de yeni kurulmuş olan Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği Başkanı Gökhan Kökçak ile Yönetim Kurulu Üyeleri Nida Esin Çelik, Özer Şut, Cenk İşver, Taner Arçukoğlu, Remzi Can, Mustafa Yıldız, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu’nu ziyaret etti.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleşen görüşmede, Genel Sekreter Sema Sandal da bulundu.

Ziyaretle ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “İlimizde ulusal ve yerel bazda emek sarf eden, fedakarca hizmet veren gazetecilerin olması bizi ziyadesiyle mutlu ediyor. Kamuoyunu doğru bilgilendirmek adına yapılan haberleri takdirle karşılıyoruz. Art niyet içermeyen her haber ve yorum bizim için değerlidir. Güçlü basın güçlü kamuoyu yaratır. Bu anlamda basın mensuplarının birlik ve beraberliği de önemlidir. Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Dernek Başkanı Gökhan Kökçak ve Yönetim Kurulu Üyelerine çalışmalarında başarılar diliyor ve ziyaretleri için teşekkür ediyorum.” dedi.