Güçlü Kızlarımız İle Geleceğe

Güçlü Kızlarımız İle Geleceğe

AK Parti Çanakkale Milletvekili ve Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Jülide İskenderoğlu, Çanakkale´de bir ilk olarak 5 Temmuz 2019 tarihinde kurulan; U13 Minik Kızlar, Yıldız Kızlar ve A Takım olarak 3 kategoride faaliyet gösteren Çanakkale Ge

Jülide İskenderoğlu´nun ziyaretine Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp, Tesisler Müdürü Cüneyt Aksu, Spor Şube Müdürü Sedat Bektaş, Çanakkale ASKF Genel Başkanı Dr. Firuz Erdil de eşlik etti.

2020 Ocak ayında TFF tarafından gerçekleştirilecek olan Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası´na hazırlanan Çanakkale Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Futbol Takımı´na başarılar dileyen İskenderoğlu, ?Kızlarımızın, kadınlarımızın her alanda aktif yer almaları, futbol gibi bir alanda söz ve iddia sahibi olmaları çok büyük bir onur ve kendileri için mutluluk verici.?dedi.

Futbolcuların antrenmanını izleyen ve baklava ikramında bulunan AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu; Çanakkale´de böyle bir kulübün kurulmasından dolayı mutlu olduğunu belirterek sözlerine şöyle devam etti: 

?Futbol sadece bir erkek oyunu değil sizler gibi kızlarımızın da futbolu gayet güzel oynayabileceğine, Kız Futbol Takımı antrenörü Gökhan Alkan´ın da gayretleri, çabaları ve çalışmaları ile daha iyi yerlere geleceğinize inanıyoruz.  Çanakkale Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Futbol Takımımızın her zaman yanında olacağımızı, desteklerimizi esirgemeyeceğimizi bilmenizi isteriz. Hepinizi tebrik ediyorum.?

Kulüp Antrenörü Gökhan Alkan ise, ?A Takımımız da 2020-2021 sezonunda katılacağımız Kadınlar 3. Ligi için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. U13 Minik Kızlar takımımız ise Nisan ayında Çanakkale´de kurulacak olan ve 5 takımın mücadele edeceği Çanakkale U13 Kızlar Yerel Lig´inde mücadele edecek. Gençlerin ve kadınların her daim destekçisi-ablası Vekilimiz Jülide İskenderoğlu´na ziyaretleri ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.? dedi.