GÖZTEPE'DEN TURAN'A ZİYARET

GÖZTEPE

çişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan, “Ülkemizin kıymetli turizm destinasyonlarından biri olan ve Çanakkalemizin parlayan yıldızı Bozcadamız için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Turan’ı Bozcaada Belediye Başkanı Yahya Göztepe ziyaret etti. Turan’ın makamında gerçekleşen görüşmede Göztepe’ye, Adnan Köse de eşlik etti. Göztepe, bundan önceki dönemlerde Bozcaada’ya yapılan hizmetlerle alakalı Turan’a teşekkür etti. Göztepe, Bozcaada’nın sorunlarıyla alakalı Turan’a bilgi vererek, destek istedi.

‘KAMU MENFAATİNİN OLDUĞU HER KONUDA YARDIMCI OLACAĞIZ’

Turan ise, seçimlerdeki başarısı için Göztepe’yi kutlayarak, “Belediye Başkanlıklarının çok önemli bir görev, ancak siyasi kampanya yarışının seçim günü bitti, o günden sonra belde, ilçe ve illerinin sorunları için başkanlarımızın çalışması gerekiyor. Bizde kamu menfaatinin olduğu her konuda yardımcı olmaya gayret ediyoruz. Çanakkalemizin ve hemşehrilerimizin menfaati her şeyin üstündedir. Ülkemizin kıymetli turizm destinasyonlarından biri olan ve Çanakkalemizin parlayan yıldızı Bozcadamız için elimizden geleni yapacağız” dedi.