Yunuslar Göz Açtırmıyor

Haftasonu sokağa çıkma yasağı nedeniye yunus polisler denetimlerini sürdürüyor.

Tarihi Organizasyon

Triatlon şampiyonası Mayıs ayında Çanakkalede gerçekleştirilecek.

Hazırlıklar Sürüyor

18 Mart törenleri öncesi hazırlıklar son aşamaya geldi.

Bir Dal Bile Kesilmeyecek

Ağaç katliamı haberlerine yer sahibinden jet yanıt geldi.

İstiklalden İstikbale Çanakkale

“18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi” kapsamında tören ve kutlamaları tüm ülkede ortak bir çizgide buluşturmak ve coşku ile kutlamak adına bir tema kapsamında gerçekleştirilecek.

Alnının Akıyla 6 Yıl

70 ilde 3 yıl Ekonomi, 3 yıl tanıtım medya Başkanlığı yaptı

Mehmet Çavuş Anıldı

Mehmet Çavuş düzenlenen tören ile anıldı.

Gestaş'dan Özel Sefer

Gentaş yeni dünyaya gelen bebek için özel sefer düzenledi.

Turan Gündemi Değerlendirdi

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Milliyet’ten Abdullah Karakuş’a gündemi değerlendirdi.

Biga TSO'dan Tablet Desteği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde Biga Ticaret ve Sanayi Odası katkılarıyla temin edilen 85 adet klavyeli tablet, Bigalı öğrencilere ulaştırılmak üzere Biga TSO’da yapılan törenle teslim edildi.

Turan Peynir Üreticileriyle Bir Araya Geldi

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çanakkale’nin önemli peynir üreticilerini TBMM’de ağırlayarak üreticilerin sorunları değerlendirildi.

ÇTB'den Ankara Çıkarması

Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Üzen ve beraberindeki heyet Ankara’da koronavirüs tedbirleri kapsamında üst düzey ziyaretler gerçekleştirdi.

Turan Çan Teşkilatıyla Buluştu

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, AK Parti Çan Belediye Meclisi Üyeleri ve İl Genel Meclisi üyeleriyle bir araya geldi.

Gestaş Bizim İçin Bir Köprüdür

İşkur Müdür Vekili Mehmet Uğur Yavuz, Çanakkale il merkezi ve ilçelerindeki kurum ziyaretlerine Gestaş Çanakkale ile devam etti.

Turan Teşkilatlar İle Buluştu

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, AK Parti Gökçeada İlçe Başkanı Fatih Taylan, MHP Gökçeada İlçe Başkanı Mehmet Şahin ve yönetim kurulu üyeleri ile gençlik kolları teşkilatlarıyla bir araya geldi.