Kanseri Yendi Anne Oldu

5 yıl evvel hastanemizde kanser tanısı konularak ameliyatı gerçekleştirilen 38 yaşındaki Fehime Kahrımanlı başarılı operasyon ve kemoterapi sonrasında iyileşerek sağlıklı bir kız çocuğu dünyaya getirdi.

İki çocuk annesi Fehime Kahrımanlı 5 yıl evvel memede kitle fark etmesi üzerine hastanemiz Genel Cerrahi Polikliniğine başvurdu. Op. Dr. Melih Bozyel tarafından tetkikleri yapılan hastamıza meme kanseri teşhisi konularak kısa sürede ameliyat hazırlıkları tamamlandı.

Op. Dr. Melih Bozyel ve deneyimli ameliyathane ekibi tarafından operasyonu gerçekleştirilen Kahrımanlı kısa sürede iyileşerek kemoterapi tedavilerini tamamladı.

5 yıldır sağlıklı bir yaşam sürdüren Kahrımanlı 3 ay evvel 3. Çocuğunu kucağına aldı. Fehime Kahrımanlı yaşadığı süreci şöyle dile getiriyor. ?Şikâyetlerim üzerine doktora gidince kanser olduğumu öğrendim. 1 ay gibi kısa bir süre içerisinde teşhisim konuldu, tetkiklerim ve hazırlıklarım tamamlanarak ameliyatım gerçekleşti. Benim için kâbus dolu günlerdi. Doktorum Op. Dr. Melih Bozyel sayesinde bu hastalıktan kurtuldum. Kendisine her zaman minnettar kalacağım. Allah bu hastalıkla kimseyi karşılaştırmasın? dedi.