Ebeveynler Çan´da Buluştu
Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu koordinasyonunda, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, Yenice ve Çan ilçelerinde gerçekleştirilen Anne-Baba Okulu Eğitim Semineri ebeveynlerle bir araya geldi.
Tarih: 6.11.2019 09:23:25

2 Kasım 2019 Cumartesi günü Yenice ve 3 Kasım 2019 Pazar günü Çan ilçelerinde gerçekleştirilen etkinliklere; Yenice Belediye Başkan Yardımcısı Berna Özen, Yenice İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Baykal, Yenice Halk Eğitim Merkezi Müdürü Yüksel Baş, Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, Yenice Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Gökay Bulut, ÇTSO 19 no´lu Meslek Komite Başkanı Özgür Erbil, Çanakkale İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Birce Bilici Şimşek, Başkan Yardımcısı Emel Torun, Genel Sekreter Sema Sandal ve çok sayıda ebeveyn katıldı.

“İL KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU OLARAK, SOSYAL SORUMLULUK VE GİRİŞİMCİLİK KONULARINDA FARKINDALIK YARATARAK, BÖLGEMİZDE YENİ PROJELER ÜRETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Yenice ve Çan ilçelerinde gerçekleştirilen Anne-Baba Eğitim Seminerleri hakkında bilgi veren Çanakkale İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Birce Bilici Şimşek; “Yenice ve Çan ilçelerimizde gerçekleştirilen etkinliklerimize destek veren Yenice Belediye Başkanımız Veysel Acar ve Çan Belediye Başkanımız Bülent Öz ile Yenice Belediye Başkan Yardımcımız Berna Özen´e gösterdikleri işbirliği için teşekkür ediyorum. Anne-Baba Okulu Eğitim Semineri, gittiğimiz her ilçede büyük ilgi gördü. Eğitmenimiz Uzm. Psikolog Dr. Serhan Doğan tüm ebeveynlerin karşılaştığı güncel sorunlarla ilgili çok önemli tespitler ve çözüm önerileri üreterek önemli bir ihtiyaca parmak bastı. Bizler, anne ve babalar olarak geleceğimiz olan çocuklarımızı nasıl daha iyi eğiterek, toplumda faydalı birer birey haline getirebiliriz, sürekli bunu araştırıyoruz. İşte bu dönemin ilk harçlarının atıldığı, temel yapısının oluşturulduğu, çocuğun gelişim süreçlerinin ve tüm algılarının açık olduğu 0-6 yaş dönemi kritik önem taşıyor. Eğitim Seminerlerimizde özellikle bu dönemin nasıl geçirilmesi gerektiği ve karşılaşılan sorunlarla nasıl baş edilmesi gerektiği anlatılıyor. Çanakkale İl Kadın Girişimciler Kurulu olarak bölgemizin sosyal ve girişimcilik kültürüne katkı sağlayan projeler üretmeye devam edeceğiz.” dedi.

“ANNE-BABA OKULU EĞİTİM SEMİNERİ; ÇTSO KONGRE FUAR MERKEZİ ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ VE GÖKÇEADA´DA YAPILACAK”

Anne-Baba Okulu Eğitim Seminerinin bir sonraki programı hakkında bilgi veren Başkan Birce Bilici Şimşek, Kasım ayı içerisinde ÇTSO Kongre Fuar Merkezi, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi ve Gökçeada´da yapılmasının planlandığını ve yakın bir tarihte programla ilgili duyurulara başlanacağını belirtti
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Ebeveynler Buluştu
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
İş Kulübü İlgi Odağı
İş Kulübü İlgi Odağı
Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü İş Kulübü tarafından Çanakkale´de işsizlik ödeneğinden faydalanan 9 kişiye 13-15 Kasım tarihleri arasında CV hazırlama, mülakat teknikleri, beden dili, iletişim becerileri gibi başlıklarda İş Kulübü eğitimi verildi.
Yapraklarda Troya Efsanesi
Yapraklarda Troya Efsanesi
AK Parti Çanakkale Milletvekili ve Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Jülide İskenderoğlu, Hülya Kalaycı Unutur´un Kültür Turizm İl Müdürlüğü sergi salonunda “Yapraklarda Troya Efsanesi” sergisini ziyaret etti.
Kolejde Atabay Söyleyişisi
Kolejde Atabay Söyleyişisi
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tarih Bölümü akademisyenlerinden Dr. Mithat Atabay, Çanakkale Koleji Konferans Salonunda öğrencilere, “Atatürk Çanakkale´de “isimli bir sunum gerçekleştirdi.
ÇTSO Belgrad Fuarında
ÇTSO Belgrad Fuarında
Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Belgrad heyeti, Sırbistan/Belgrad İş Geliştirme ziyaretinin ikinci gününde, Belgrade Furniture Fair 2019 fuarını ziyaret ederek; Ev, Yatak, Mutfak ve Banyo Mobilyası, Bahçe Mobilyası, Kamusal Alan Mobilyası, Ev Dekorasyonu, Aksesuar, Aydınlatma, Halı, Kilim, Yer ve Duvar Kaplama sektöründe yaşanan yenilikçi tasarımları ve inovatif çalışmaları yerinde gördü.
Çan Belediyesinden Halka Kolaylık
Çan Belediyesinden Halka Kolaylık
Çan Belediyesi vatandaşa hizmet kolaylığı sağlayacak yeni uygulamaları hayata geçiriyor.
ÇTSO´dan ÇATOD´a Ziyaret
ÇTSO´dan ÇATOD´a Ziyaret
Çanakkale Turistik Otelciler İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği´nin (ÇATOD) yeni Yönetim Kurulu Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulunu ziyaret etti.
Borsa´dan Karaduman´a Ziyaret
Borsa´dan Karaduman´a Ziyaret
Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı S.Kaya Üzen, Başkan Yardımcısı Gökhan Uysal ve Genel Sekreter Sevcan Elver Çanakkale Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Faruk Karaduman´ı makamında ziyaret etti.
Borsa´da Münavebe Toplantısı
Borsa´da Münavebe Toplantısı
Tarım ve Orman il Müdürlüğü tarafından Bitkisel Üretim Desteklemelerinde Münavebe ve ilimizde uygulanabilir Münavebe sistemleri Bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.
ÇATOD´dan Borsa´ya Ziyaret
ÇATOD´dan Borsa´ya Ziyaret
Çanakkale Turistik Otelciler Derneği (ÇATOD) Başkanı Armağan Aydeğer ve beraberindeki heyet, Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulunu ziyaret etti.
TÜRSAB´dan Dokuz´a Ziyaret
TÜRSAB´dan Dokuz´a Ziyaret
24. Dönem TÜRSAB Bölge Başkanlığı seçimlerini kazanan Ahmet ÇELİK ve yönetim kurulu üyeleri , İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal DOKUZ´ a nezaket ziyaretinde bulundular.
Anne Baba Okuluna Yoğun İlgi
Anne Baba Okuluna Yoğun İlgi
Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu koordinasyonunda, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, Ezine, Bayramiç ve Ayvacık ilçelerinde gerçekleştirilen Anne-Baba Okulu Eğitim Semineri ebeveynlerden büyük ilgi gördü.
Dansçılardan Müze Çıkarması
Dansçılardan Müze Çıkarması
bu yıl 2´ncisi düzenlenen ´Uluslararası Troya Halk Dansları Festivali´, yaklaşık 8 ülkeden 450 dansçının katıldığı grup dün Troya Müzesini ziyaret etti.
Çan´a Bebek Kabini
Çan´a Bebek Kabini
Sosyal Belediyecilik uygulamalarını bir bir hayata geçiren Çan Belediyesi, Bebek Bakım ve Emzirme Kabinini Menderes Parkı Aile Bahçesi kısmında hizmete aldı
Öğrencilerden Tanışma Partisi
Öğrencilerden Tanışma Partisi
Çanakkale Onsekizmart Üniversitesini kazanıp Çan ilçesinde eğitim hayatlarını sürdüren gençler için Çan Belediyesi tarafından tanışma partisi düzenlendi.
Öz ADD Topluluğu İle Buluştu
Öz ADD Topluluğu İle Buluştu
Çan Belediye Başkanı Bülent ÖZ, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Atatürkçü Düşünce Topluluğunun Çan Atatürk Şehir Meydanı´nda düzenlediği programa katılarak, öğrencilerle bir araya geldi.
Anne Baba Okulu Start Aldı
Anne Baba Okulu Start Aldı
Çanakkale İl Kadın Girişimciler Kurulu koordinasyonunda, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, Çanakkale Belediyesi ve Kepez Belediyesi işbirliğinde gerçekleştirilen etkinliğe çok sayıda ebeveyn katıldı.
Ülkü Ocaklarından Çocuklara Tiyatro
Ülkü Ocaklarından Çocuklara Tiyatro
Çanakkale Ülkü Ocakların Tarafından Biga´da Çocuklar için Keloğlan Tiyatrosu sahnelendi.
Nerede Kalmıştık
Nerede Kalmıştık
ÇOMÜ Halkla İlişkiler Topluluğu yeni eğitim öğretim dönemine, gerçekleştirdiği toplantıyla başladı. Üniversiteliler geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda Çanakkale´de anlamlı çalışmalar yapmaya kararlı.
Roman Şenliğine Yoğun İlgi
Roman Şenliğine Yoğun İlgi
Kepez Belediyesi tarafından düzenlenen 1. Roman şenliği büyük ilgi gördü.
Satranç Turnuvası Sona Erdi
Satranç Turnuvası Sona Erdi
Çanakkale Barosu 7. Satranç Turnuvası Sona erdi.
Levent´den Anlamlı Bağış
Levent´den Anlamlı Bağış
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi´nin 104´üncü Yıldönümü kutlamaları kapsamında, sahne alan Sanatçı Haluk Levent, kendisini izlemeye gelen hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
DOLAR
5.7987
EURO
6.4218
Çanakkale için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:43 08:28 13:27 15:50 18:08 19:40